برگ زرین بر کوهنوردی خراسان

0
111

 

متن خبر :

اعلام نتایج رأی‌گیری الکترونیک کمیسیون‌های داوران، ورزشکاران و مربیان مجمع فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی

پس از برگزاری رأی‌گیری الکترونیک کمیسیون‌های داوران، ورزشکاران و مربیان، نتایج انتخابات در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰ در دفتر امور مشترک فدراسیون‌های وزارت ورزش و جوانان مورد بررسی قرار گرفته و با در نظر گرفتن آئین‌نامه (دستورالعمل) اختصاصی هر کمیسیون نفرات منتخب مورد تأیید قرار گرفتند.

لازم به ذکر است براساس دستورالعمل انتخاب اعضای کمیسیون‌ها، موارد زیر در انتخاب نفرات مدنظر قرار گرفت:

۱ـ  در هر کمیسیون از هر یک از زیر مجموعه‌های حاضر نهایتاً ۳ نفر حق حضور دارند.

۲ـ  در هر کمیسیون از هر استان تنها ۱ نفر مجوز حضور دارد.

۳ـ  حضور حداقل یک خانم در هر یک از کمیسیون‌ها الزامی است.

¨ یادآوری مهم: اعضای این کمیسیون‌ها پس از تشکیل جلسه حضوری از میان خود اعضا و یا جامعه‌ ورزش (رشته‌های زیر مجموعه فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی) نفراتی را جهت حضور در مجامع عمومی و انتخاباتی فدراسیون به شرح زیر معرفی خواهند کرد:

– کمیسیون داوران ۱ نفر خانم و ۱ نفر آقا

– کمیسیون مربیان ۲ نفر خانم و ۲ آقا

– کمیسیون ورزشکاران ۳ نفر خانم و ۳نفر آقا

  • *حاضرین جلسه:

آقای جعفری نماینده امور مشترک فدراسیون ها

آقای حمیدیان نماینده محترم حراست

آقای حسین مقدم دبیر مجمع عمومی فدراسیون

سرکار خانم حمیدی نماینده امور مجامع فدراسیون های ورزشی

اعضای کمیسیون داوران
ردیف نام و نام خانوادگی استان عنوان
۱ محمدامین حواله‌دارنژاد البرز عضو اصلی
۲ فرزام دیانی تهران عضو اصلی
۳ آرزو زربه ئی مازندران عضو اصلی
۴ زهرا بهرامیان همدان عضو اصلی
۵ سعید کاظم نژاد خراسان رضوی عضو اصلی
۶ مهدی صامعی کرمان عضو علی‌البدل
۷ مظفر فریدون اردهائی گلستان عضو علی‌البدل
۸ عبدالرضا نقیب زاده البرز عضو علی‌البدل
۹ محمدمهدی حسینی نسب کرمان عضو علی‌البدل

اعضای کمیسیون ورزشکاران
ردیف نام و نام خانوادگی استان عنوان
۱ رضا علیپورشنازندی‌فرد قزوین عضو اصلی
۲ حسین مقدم زنجان عضو اصلی
۳ محمد حسینی لرستان عضو اصلی
۴ محمود هاشمی تهران عضو اصلی
۵ شبنم اسدی البرز عضو اصلی
۶ محمدرضا صفدریان اصفهان عضو علی‌البدل
۷ محسن بهشتی راد قزوین عضو علی‌البدل
۸ جواد نوروزی خراسان رضوی عضو علی‌البدل
۹ زینب کبری موسوی تهران عضو علی‌البدل

اعضای کمیسیون مربیان
ردیف نام و نام خانوادگی استان عنوان
۱ آرتیمس فرشادیگانه تهران عضو اصلی
۲ پروین رضایی تهران عضو اصلی
۳ رضا خوشدل خراسان رضوی عضو اصلی
۴ عبدالرضا نقیب زاده البرز عضو اصلی
۵ میرعلی آقاسیدی آذربایجان شرقی عضو اصلی
۶ حسین مقدم زنجان عضو علی‌البدل
۷ اکبر ثابت کار همدان عضو علی‌البدل
۸ پویا آزادانی پور کرمانشاه عضو علی‌البدل
۹ علی کاووسی خراسان رضوی عضو علی‌البدل

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

دو × 2 =