آغاز اردوی کشوری استعدادیابی و استعدادپروری رده سنی ۷ تا ۱۰ سال- زاهدان

0
2091
اردوی استعداد یابی کوه پلاس رضا اسماعیلی

متن خبر :

پس از برنامه‌ریزی‌ها و انجام آزمون‌های متعددِ استعدادیابی طی ماه‌های گذشته که در مناطق پنجگانه کشور و پس از فراخوان عمومی به هیئت‌های ۳۱ استان برگزار گردید با دعوت از منتخبینی که در آزمون‌های گذشته شرکت داشتند، اردوی استعدادیابی و استعدادپروری رده سنی ۷ تا ۱۰ سال از ساعت ۱۰ صبح روز جمعه ۲۱ دی ماه در سالن اختصاصی هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی زاهدان با حضور ۲۶ ورزشکار، مربیان و اولیای ورزشکاران آغاز گردیده است.

در روز اول اردو پس از انجام پذیرش و برنامه افتتاحیه و خوش‌آمدگویی، تشکیل پرونده روانشناسی ورزشی و آزمون‌های روانی انجام شد. بعد از صرف ناهار و استراحت، گرم کردن ورزشکاران توسط مربیان استعدادیابی انجام شد. سپس صعودهای تمرینی و سپس رکوردگیری بر روی مسیر کلاسیک دیواره سرعت که توسط طراحان مسیر آماده شده بود با ۳ تکرار اجرا و فیلم‌برداری گردید. صعود هر ورزشکار توسط ۳ کارشناس/مربی آنالیز شد و نقاط ضعف آنها یادداشت شد. در ادامه نقاط ضعف کلّی که عمومیت بیشتری داشت در قالب تمرینات دست و پا بر روی زمین، سیمیلاتور و دیواره کوتاه انجام گردید.
در خلال برگزاری تمرینات ورزشکاران کارگاه‌های آموزشی برای اولیای ورزشکاران و مربیان آنها به صورت مجزا برگزار شد. اردو در روز اول در ساعت ۱۹ به پایان رسید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

شانزده + 10 =