فروشگاه تجهیزات کوه نوردی

آغاز اردوی کشوری استعدادیابی و استعدادپروری رده سنی ۷ تا ۱۰ سال- زاهدان

0
1079
اردوی استعداد یابی کوه پلاس رضا اسماعیلی

متن خبر :

پس از برنامه‌ریزی‌ها و انجام آزمون‌های متعددِ استعدادیابی طی ماه‌های گذشته که در مناطق پنجگانه کشور و پس از فراخوان عمومی به هیئت‌های ۳۱ استان برگزار گردید با دعوت از منتخبینی که در آزمون‌های گذشته شرکت داشتند، اردوی استعدادیابی و استعدادپروری رده سنی ۷ تا ۱۰ سال از ساعت ۱۰ صبح روز جمعه ۲۱ دی ماه در سالن اختصاصی هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی زاهدان با حضور ۲۶ ورزشکار، مربیان و اولیای ورزشکاران آغاز گردیده است.

در روز اول اردو پس از انجام پذیرش و برنامه افتتاحیه و خوش‌آمدگویی، تشکیل پرونده روانشناسی ورزشی و آزمون‌های روانی انجام شد. بعد از صرف ناهار و استراحت، گرم کردن ورزشکاران توسط مربیان استعدادیابی انجام شد. سپس صعودهای تمرینی و سپس رکوردگیری بر روی مسیر کلاسیک دیواره سرعت که توسط طراحان مسیر آماده شده بود با ۳ تکرار اجرا و فیلم‌برداری گردید. صعود هر ورزشکار توسط ۳ کارشناس/مربی آنالیز شد و نقاط ضعف آنها یادداشت شد. در ادامه نقاط ضعف کلّی که عمومیت بیشتری داشت در قالب تمرینات دست و پا بر روی زمین، سیمیلاتور و دیواره کوتاه انجام گردید.
در خلال برگزاری تمرینات ورزشکاران کارگاه‌های آموزشی برای اولیای ورزشکاران و مربیان آنها به صورت مجزا برگزار شد. اردو در روز اول در ساعت ۱۹ به پایان رسید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

1 × چهار =